TrafficSurvey – Video post-processing platform

Let's meet!
Intertraffic 2024
16 - 19 April 2024
Amsterdam / Netherlands
Traffex
22 - 23 May 2024
Coventry / England
Let's meet!

CZ: Senior C++ Developer – expertiza v real-time analýze videodat a Qt

Brno

Are You Interested?

Does this opportunity sound exciting to you and you want to find out more?

Contact us at jobs@datafromsky.com or hit the apply button below to send us your CV.

Pojďte s námi zachraňovat životy! Hledáme zkušeného C++ Developera, který ovládá Qt a má praxi v oblasti vývoje řešení pro analýzu videa v reálném čase. Naše produkty monitorují dopravu na křižovatkách s cílem zlepšit časování světelných signalizací, analyzují video streamy z několika set kamer, aby porozuměly dopravním vzorcům ve městech a detekovaly nebezpečné situace předtím, než dojde k nehodám. Zachraňujeme životy, opravdu…

Co budete dělat:

Vaším hlavním úkolem bude vyvíjet engine pro analýzu trajektorií získaných z obrazů s použitím algoritmů počítačového vidění. Budete mít možnost aktivně přispívat k vývoji funkcí pro filtrování, detekci anomálií v dopravě a rozpoznávání rizikových situací. Součástí vaší práce bude i návrh API a architektury celkového řešení.

Co vás u nás čeká:

  • Spolupráce na návrhu architektury
  • Vývoj jádra pro analýzu prostorově-časových dat v reálném čase
  • Implementace API – včetně UDP, WEBHOOKS, REST apod.
  • Integrace dat s dalšími komponentami – systémy pro správu videa, I/O moduly, atd.
  • Pravidelná kontrola kódu ostatních členů týmu

Na co klademe důraz:

  • DevOps přístup: Schopnost spojit vývoj a provoz pro optimální výkon systému.
  • 5+ let praxe v softwarovém vývoji: Zkušenost se C++ a Qt na vyšší úrovni.
  • Zkušenosti s aplikacemi pro monitorování dopravy: Znalost specifik této oblasti.
  • Angličtina alespoň B1/B2: Schopnost komunikovat s technikem ze zahraničí.
  • Dobrá komunikace a spolupráce: Ochota k efektivní komunikaci a práci v týmu.
  • Organizace času: Silné dovednosti v plánování a dodržování termínů.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Přední pozice na trhu: Práce ve firmě, která je lídrem v oblasti dopravní videoanalytiky.
  • Práce na atraktivním produktu: Spolupráce na produktu, který využívá nejnovější technologie.
  • Tým s nízkou hierarchií: Pracovní prostředí, kde jsou vaše nápady a příspěvky ceněny.
  • Neexistující byrokracie: Nejsme korporát se složitými procesy.
  • Produkt, který má smysl: Společně pomáháme chránit lidské životy a zdraví.
  • Okamžitý impakt: Nepracujeme „do šuplíku“, vaše práce je okamžitě vidět.
  • Zahraniční zákazníky: Ovlivňujeme bezpečnost na celém světě.
  • Atraktivní zázemí: Krásné prostory blízko centra v kancelářské budově Šumavská Tower.
  • Flexibilní pracovní doba: Podporujeme rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.
  • 5 týdnů placené dovolené: Zasloužený odpočinek po práci.